Komunikaty Ogólne

W dn. 19.04.2024 r od godz. 10:00 zostanie przeprowadzona operacja podjęcia niewybuchu

czytaj więcej

W ramach treningów i ćwiczeń dotyczących systemów alarmowania, celem jednoczesnego upamiętnienia 81. rocznicy wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim, w dniu 19 kwietnia 2024 r. o godz. 12:00 nadany zostanie akustyczny sygnał alarmowy (syrena) na czas 1 minuty

czytaj więcej

Zrzut szczepionek przeciw wściekliźnie lisów na terenie woj. podkarpackiego,małopolskiego, świętokrzyskiego i łódzkiego (8 powiatów).

czytaj więcej

Uwaga! W dniach pomiędzy 18 a 26 kwietnia 2024 r. będzie wykonywany zrzut szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolnożyjących.

czytaj więcej

„Uwaga! W dn. 18-26.04 w lasach będzie zrzucana szczepionka dla lisów przeciw wściekliźnie. Nie dotykaj kapsułki i nie dopuszczaj do niej zwierząt domowych!”

czytaj więcej

Akcją szczepień lisów przeciwko wściekliźnie - ZRZUT SZCZEPIONEK

czytaj więcej

Dokonanie oszustwa na szkodę osoby starszej w woj. lubuskim.

czytaj więcej

Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie przypomina o bezpiecznym i właściwym stosowaniu środków ochrony roślin.

czytaj więcej

W terminie 4-17 kwietnia 2024 roku przeprowadzone będą ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie na terenie województwa mazowieckiego. Szczepionka będzie wykładana ręcznie oraz zrzucana z samolotów na kompleksy leśne, pola i łąki. Przynęty ze szczepionką nie wolno dotykać. Przez dwa tygodnie od wyłożenia szczepionki należy zachować ostrożność podczas wyprowadzania zwierząt.

czytaj więcej

Nie daj się oszukać „na wnuczka”, „na policjanta”, „na kryptowaluty”, czy „na fałszywy link”. Jeśli otrzymasz połączenie, i ktoś będzie chciał Twoich pieniędzy – rozłącz się, skontaktuj się z Policją pod nr 112 bądź 997.

czytaj więcej

Zwiększona obecność szkoleniowa Wojska Polskiego w województwie podlaskim

czytaj więcej

W dniach 10.03.2024 - 8.06.2024 pomiędzy Katowicami a Tarnowskimi Górami wystąpią zakłócenia w transporcie kolejowym obsługiwanym przez Koleje Śląskie

czytaj więcej

W noce 9/10, 12/13, 23/24, 26/27.04.2024 roku pomiędzy stacjami Częstochowa a Zawiercie wystąpią zakłócenia w transporcie kolejowym obsługiwanym przez Koleje Śląskie

czytaj więcej

Ryzyko wystąpienia przekroczenia średniodobowego poziomu dopuszczalnego substancji w powietrzu dla pyłu zawieszonego PM 10 na terenie m. Nowa Ruda.

czytaj więcej

liczba pozycji: 14
Pobierz wersję XML